Hizmetlerimiz

Lüks Araç

Deneyimli kadromuzla, misafirlerimizi sadece bir noktadan diğerine taşımadığımızın farkındayız. Size kapılarımızı açtığımız ilk andan itibaren ulaştırma hizmetinin çok ötesinde bir servis anlayışı sizinle olacak. Son model lüks araçlarımız, donanımlı ve en az bir yabancı dile hakim sürücü kadromuz ve 2005’den beri deneyimimiz ile iş ve özel seyahatleriniz için sizinleyiz.

Helikopter

Zamanınız kısıtlı olduğunda, şehir içi ve şehirlerarası konforlu bir yolculuk aradığınızda ya da İstanbul’un büyülü dünyasına yukarıdan bakmak istediğinizde aklınıza ilk Royal Limousine & Luxury Services’in kusursuz hizmet anlayışı gelsin. Çünkü lüks araç hizmetlerimizle karada ve denizde olduğu gibi, tamamı size özel tasarlanmış helikopter servislerimizle havada da yanınızdayız.

Özel Jet

Size özel detaylarla tasarlanmış ve arzuladığınız konforu iliklerinizde hissedeceğiniz özel jet servisimiz ile muhteşem bir uçuş deneyimine hazır olun. Bırakın, iş, tatil ve özel seyahatleriniz unutulmaz anılara dönüşsün.Yat

İstanbul’un eşsiz güzelliği ve Boğaziçi’nin karmaşık dinginliğinde eşi benzeri olmayan bir boğaz yolculuğuna hazır mısınız? Baştan sona sizin için tasarlanmış özel yemek menüleriyle hayatınızın en özel deneyimlerinden biri sizi bekliyor. İş toplantılarınızı veya özel günlerinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, lüks yat hizmetimizle şehrin güzelliğini yaşayarak şehir hayatından uzaklaşabilirsiniz.
Royal Limuzin